Social icon element need JNews Essential plugin to be activated.

Kontakt

[vc_row][vc_column width=”2/3″][jnews_element_header compatible_column_notice=”” header_type=”heading_8″ first_title=”Napisz do nas!”][vc_column_text]PortalNieruchomosci.com to aktualne informacje z polskiego rynku nieruchomości, nowe inwestycje mieszkaniowe i deweloperskie, trendy i innowacje związane z nieruchomościami, budownictwem i architekturą.

Obok głównych treści newsowych i merytorycznych opracowaliśmy niezbędnik, w którym umieściliśmy przydatne informacje oraz narzędzia pomagające zgłębić tematykę nieruchomości. Znajdują się w nim: słownik pojęć z zakresu nieruchomości, listy specjalistów z branży (inżynierów posiadających uprawnienia budowlane, rzeczoznawców i pośredników nieruchomości) i ciekawe linki.

Zachęcamy czytelników do podzielenia się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami, potrzebami. Cały czas ulepszamy PortalNieruchomosci.com aby wiadomości były aktualne i przedstawiane w sposób prosty i zrozumiały, a jednocześnie atrakcyjny.

Podmiotom z branży nieruchomości proponujemy skorzystanie z naszej oferty artykułów sponsorowanych. Zyskują one coraz większą popularność i są skuteczną formą reklamy. W tym przypadku, oczywiście zawsze dajemy gwarancję publikacji artykułu. Zobacz ofertę promocyjną i reklamową Portalu Nieruchomości.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″ sticky_sidebar=”yes” set_as_sidebar=”yes”][jnews_element_header compatible_column_notice=”” header_type=”heading_8″ first_title=”Redakcja”][vc_column_text]PortalNieruchomosci.com
Adres: Lipowa 42D/lok. 40
05-803 Pruszków[/vc_column_text][vc_separator][jnews_element_header compatible_column_notice=”” header_type=”heading_8″ first_title=”Kontakt bezpośredni”][vc_column_text]Telefon: +48 799 780 725
Email: redakcja@portalnieruchomosci.com[/vc_column_text][vc_separator][/vc_column][/vc_row]