Kontakt

Napisz do nas!

Nasz portal kierujemy zarówno do profesjonalistów poszukujących informacji branżowych jak i do każdego użytkownika, który przemierza internet w poszukiwaniu aktualnych i konkretnych wiadomości z branży nieruchomości, budownictwa i rozwiązań architektonicznych.

Obok głównych treści merytorycznych opracowaliśmy niezbędnik, w którym umieściliśmy przydatne informacje oraz narzędzia pomagające zgłębić tematykę nieruchomości. Znajdują się w nim: słownik pojęć z zakresu nieruchomości, listy specjalistów z branży (inżynierów posiadających uprawnienia budowlane, rzeczoznawców i pośredników nieruchomości) i ciekawe linki.

Zachęcamy czytelników do podzielenia się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami, potrzebami. Cały czas ulepszamy PortalNieruchomosci.com aby wiadomości były aktualne i przedstawiane w sposób prosty i zrozumiały, a jednocześnie atrakcyjny.

Specjalistom z branży oferujemy bezpłatny, rozszerzony wpis w naszym katalogu – obejmujący szczegółową ofertę i opis działalności wraz ze zdjęciami, opisami i kontaktami.

Deweloperów, inwestorów i firmy z branży zainteresowane reklamą i współpracą z Portalem w zakresie promocji również zapraszamy do kontaktu.

Redakcja

PortalNieruchomosci.com
Adres: Bracka 22/lok. 14B,
00-028 Warszawa

Kontakt bezpośredni

Telefon: 579 633 511
Email: redakcja@portalnieruchomosci.com

Polub nas na Facebook'u i bądź na bieżąco

Zapraszamy naszych Czytelników do odwiedzenia oraz polubienia naszego profilu na portalu Facebook!


This will close in 30 seconds