Kontakt

Napisz do nas!

PortalNieruchomosci.com to aktualne informacje z polskiego rynku nieruchomości, nowe inwestycje mieszkaniowe i deweloperskie, trendy i innowacje związane z nieruchomościami, budownictwem i architekturą.

Obok głównych treści newsowych i merytorycznych opracowaliśmy niezbędnik, w którym umieściliśmy przydatne informacje oraz narzędzia pomagające zgłębić tematykę nieruchomości. Znajdują się w nim: słownik pojęć z zakresu nieruchomości, listy specjalistów z branży (inżynierów posiadających uprawnienia budowlane, rzeczoznawców i pośredników nieruchomości) i ciekawe linki.

Zachęcamy czytelników do podzielenia się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami, potrzebami. Cały czas ulepszamy PortalNieruchomosci.com aby wiadomości były aktualne i przedstawiane w sposób prosty i zrozumiały, a jednocześnie atrakcyjny.

Podmiotom z branży nieruchomości proponujemy skorzystanie z naszej oferty artykułów sponsorowanych. Zyskują one coraz większą popularność i są skuteczną formą reklamy. W tym przypadku, oczywiście zawsze dajemy gwarancję publikacji artykułu. Zobacz ofertę promocyjną i reklamową Portalu Nieruchomości.

Redakcja

PortalNieruchomosci.com
Adres: Ciołka 5 lok. 58,
01-116 Warszawa

Kontakt bezpośredni

Telefon: +48 799 780 725
Email: redakcja@portalnieruchomosci.com