Social icon element need JNews Essential plugin to be activated.

Reklama i promocja

Agencje PR, deweloperów i firmy z branży nieruchomości zainteresowane reklamą, promocją i współpracą z Portalem Nieruchomości zapraszamy do skorzystania z naszej oferty komercyjnej.

Publikacja artykułu sponsorowanego

Artykuł sponsorowany pozwala na obszerne przedstawienie użytkownikom danego biznesu bądź produktu. Dodatkowo istnieje możliwość zamieszczenia w nim zdjęć, materiałów wideo oraz linków kierujących do wybranych stron www.

Artykuł i wszystkie materiały graficzne dostarcza Klient, PortalNieruchomosci.com nie odpowiada za treść artykułu sponsorowanego. Treść artykułu powinna odpowiadać tematyce serwisu. 

Wytyczne

  • tekst maksymalnie 10 000 znaków
  • do 5 słów linkujących z podaniem docelowych adresów URL
  • do 3 zdjęć, minimum 750 px szerokości

Artykuł publikowany może być w dowolnej kategorii portalu. Po publikacji jest eksponowany na stronie głównej, a następnie podlega takim samym prawom, jak inne artykuły w serwisie, i „wędruje” w dół strony głównej do działów tematycznych i ostatecznie do podstron poszczególnych kategorii.

W tekście standardowo wyróżniamy pierwszy akapit artykułu (lead).

Cennik

Cena publikacji artykułu – 150 zł/netto
Cena publikacji artykułu z gwarancją obecności na stronie głównej przez 7 dni – 250 zł/netto

Reklamy bannerowe

Poziomy banner  750 x 200 px na stronie głównej i wszystkich podstronach
Kwadratowy banner 360 x 300 px na wszystkich podstronach

Cennik

Cena za 1 formę reklamową, 50 tys. odsłon – 1000 zł/netto

Darmowa promocja w katalogu

Specjalistom z branży (pośrednikom nieruchomości, rzeczoznawcom, inspektorom budowlanym) oferujemy bezpłatny, rozszerzony wpis w naszym katalogu – obejmujący szczegółową ofertę i opis działalności wraz ze zdjęciami, opisami i kontaktami.


Potrzebujesz indywidualnej oferty, dostosowanej do potrzeb Twojej firmy? Napisz do nas! redakcja@portalnieruchomosci.com